1929 - Italienske kolonier - michel 17/25 - Frimærke - Ustemplet
Italiens besættelse af Rodos. sæt hvor 10c og 30 c. mangler. Mi € 575.-
Sluttet | 04-04-2019 20:31:15 |
Vindende bud: | DKK 150,00 |
Bud historik: | 12 bud |
Fragtgebyr (17 gram)
Lot: 5505 (650257)