1943 - Schweiz - AFA 421 - Frimærke - Postfrisk
Frimærkets 100 års jubilæum i Lux ark. AFA 900.-
Sluttet | 26-05-2022 21:02:44 |
Vindende bud: | DKK 80,00 |
Bud historik: | 5 bud |
Fragtgebyr (95 gram)
Lot: 6183 (761757)